31.03.
1173
x - вага Малюка
4x - вага фрекен Бок
(x+30) - вага Карлсона
x+4x+(x+30)=174
6x=174-30
6x=144
x=24(кг) - вага Малюка
4*24=96(кг) - вага фрекен Бок
24+30=54(кг) - вага Карлсона
В.: 24 кг; 96 кг; 54 кг.
1176
x - ціна 1 кг яблук
(x+6,4) - ціна 1 кг апельсинів
5(x+6,4)=9x
5x+32=9x
-4x=-32
x=8(грн) - ціна 1 кг яблук
8+6,4=14,4(грн) - ціна 1 кг апельсинів
В.: 8 грн; 14,4 грн.
1179
x - ціна 1 кг сала
(x+40) - ціна 1 кг копченого м'яса
8x+15(x+40)=1290
8x+15x+600=1290
23x=1290-600
23x=690
x=30(грн) - ціна 1 кг сала
30+40=70(грн) - ціна 1 кг копченого м'яса
В.: 30 грн; 70 грн.
1183
x - горіхів зібрала Руденька
8x - горіхів зібрала Жовтенька
x+42=8x-42
x-8x=-42-42
-7x=-84
x=12(г) - зібрала Руденька
12*8=96(г) - зібрала Жовтенька
В.: 12 г; 96 г.
1187
x - к-сть тістечок по 16 крон
(16-x) - к-сть тістечок по 10 крон
10(16-x)+16x=202
160-10x+16x=202
6x=202-160
6x=42
x=7(т) - по 16 крон
16-7=9(т) - по 10 крон
В.: 7 т; 9 т.
Тестування в реальному часі
Домашнє завдання









Немає коментарів:
Дописати коментар