Аналіз самостійної роботи
1°. Знайдіть значення виразу й округліть його до десятих:
(4,1 – 0,66 : 1,2) – 0,6 + 0,125.
0,66 : 1,2 = 66 : 120 = 0,55
4,1 - 0,55 -0,6 +0,125 = 3,075 наближено 3,1
2°. Михайлик ішов з одного села в інше 0,7 год. полем і 0,9 год. через ліс, пройшовши 5,31 км. З якою швидкістю ішов Михайлик через ліс, якщо полем він рухався зі швидкістю 4,5 км/год.?
4,5*0,7 = 3,15 км - через поле
5,31 - 3,15 = 2,16 км - через ліс
2,16 / 0,9 = 2, 4 км/год
3°. Розв’яжіть рівняння 1,4х – 0,6х – 0,16 = 5,5
0,8х = 5,66
х = 5,66 / 0,8
х = 7,075
4. Ширина прямокутного паралелепіпеда дорівнює 6,3 см, що становить
його довжини, а висота становить 90% довжини. Обчисліть об’єм паралелепіпеда.
його довжини, а висота становить 90% довжини. Обчисліть об’єм паралелепіпеда.
Довжина 6,3 / 7 *15 = 0,9 * 15 = 13,5 см
Висота 0,9 * 13,5 = 12,15 см
V = 6,3 * 13,5 * 12,15 =
5. Виконайте дії:
.
.
= 22 / 8 - 1,5 / 5 = 2,75 - 0,3 = 2,45
6.Знайти значення виразу 52 – (22,95:2,7+3,4) ∙2,8 =
22,95 /2,7 = 8,5
8,5 + 3,4 = 11,9
11,9* 2,8 = 33,32
52 - 33,32 = 18,68
7**. Середнє арифметичне п’яти чисел дорівнює 1,4, а середнє арифметичне трьох інших чисел дорівнює 1,24. Знайдіть середнє арифметичне цих восьми чисел.
1,4 * 5 + 1,24 * 3 = 7 + 3,72 = 10,7210,72 / 8 = 1,34
8. У розчині міститься 42 кг солі. Чому дорівнює маса розчину, якщо в ньому сіль становить 35%?
42 / 35 * 100 = 1,2 * 100 = 120
9) Потрібно було відремонтувати 150км дороги. За перший тиждень відремонтували 36 % дороги, за другий 3/4 того, що відремонтовано першого тижня, а за третій – решту. Скільки кілометрів дороги відремонтовано за третій тиждень?
0,36 * 150 = 54 км
54 / 4 * 3 = 40,5 км
150 - (54 + 40,5) = 150 - 94,5 = 55,5 км - третій тиждень
178,2+ 25 = 203,2
27 - 2,5 = 24,5
3,71 + 35 = 38,71
3,92 - 2,92 = 1
Розв'язування вправ







Немає коментарів:
Дописати коментар