середа, 1 квітня 2020 р.

Доброго ранку!

Вчора ви повторили весь вивчений матеріал з даної теми, написали самостійну роботу.
Оцінки за неї є у ваших щоденниках.
Зараз я викладаю правильні розв'язки 2 роботи.
 
1. 1,08 * 35 = 3,78
2. 7,4 * 0,001 = 0,0074 Кому пересунули на 3 знаки вліво.
3. 33,2 : 8 = 4,15  Приблизна оцінка 32 : 8 = 4, Отже трохи більше ніж 4.
4. 4,2 * 4,2 = 17,64 см.кв. Частина учнів помилково написала 4,2*4  - це периметр квадрата!!!
5.  х = 15,2 :4 = 3,8

6.  18,6 : 1,5 = 12,4 км/год - шв. велосипедиста ( проїхав за 1 год)
     12,4 * 2,5 = 31 км.

3,7 - х = 39 : 15
3,7 - х = 2,6 
х = 3,7 - 2.6
х = 1,1


8. 1. 15,6*3=46,8(грн) - за цукерки;
2. 91,6-46,8=44,8(грн) - за печиво;
3. 44,8:4=11,2(грн) - за 1кг печива.
В: 11,2 грн коштує 1кг печива.

1. 4936*0,4=1974,4(грн) - за перший місяць;
2. 4936-1974,4=2961,6(грн) - решта;
3.2961,6*0,35=1036,56(грн) - за другий місяць.
В: 1036,56 грн було витрачено за другий місяць.


1. 4,5*4,5=20,25(м2) - S кімнати;
2. 20,25*0,2=4,05(кг) - фарби потрібно;
3. 15*4,05=60,75(грн) - витратять.
В: 60,75 грн витратять на фарбу.

А ось тут можете подивитись на відео, де розглянуті кілька завдань, в яких помилок було найбільше .

А тепер перегляньте відео, де ми повторимо, як швидко і правильно множити дроби
Увага! У викладених відео я помітив декілька помилок (обмовок). Чи помітите їх ви? За кожну знайдену помилку 0,5 бали до контрольної !!!
Виконайте наступні завдання:
Завдання 1-4 усно, 5-6 в стовпчик
1. 0,06 * 130 =
2. 420 * 0,003 =
3. 1500 * 0,03 = 
4. 0,0002 * 900 =
5. 1,4 * 62000 =
6. 0,086 * 14,5 = 

А зараз пригадайте ділення. Дивимось відео

Виконаємо завдання 1-3 усно, 5-6 письмово
1. 1,4 : 0,002 =
2.  3,5 : 700 =
3. 180: 0,09 =
4. 15,6 : 0,12 =
5. 428 : 8000 =

І ще повторимо, як розв'язувати рівняння. Дивимось відео.

Виконаємо 2 вправи
Нагадую - завтра контрольна робота з 9.00 до 10.00. Хто не матиме змоги писати в цей час - напишіть мені, я відкрию вам форму на 1 год в інший час. Зверніть увагу - в задачах потрібно писати повністю розвязок - так як я  наводив приклади при аналізі самостійної роботи. 
Наприклад..
 1. 15,6*3=46,8(грн) - за цукерки;
2. 91,6-46,8=44,8(грн) - за печиво;
3. 44,8:4=11,2(грн) - за 1кг печива.
В: 11,2 грн коштує 1кг печива.

На домашню роботу даю один з варіантів к.р. Сьогоднішню роботу надсилати не потрібно, ні класну, ні домашню. Якщо є якісь запитання - пишіть.
До зустрічі завтра о 9.00.

Варіант 1
1. (0,5 бала) При множенні числа 5,456 на число 2,3 у добутку слід відокремити справа
а) 1 цифру
б) 2 цифри
в) 3 цифри
г) 4 цифри
2. (0,5 бала) Яка з рівностей правильна?
а) 62,5:0,5=6,25:5
б) 62,5:0,5=625:5
в) 62,5:0,5=6250:5
г) 62,5:0,5=625:50
3. (0,5 бала) Знайди х, якщо 0,6∙х=2,4.
а) 0,4
б) 4
в) 40
г) 400
4. (0,5 бала ) Вирази у кілограмах 0,45ц
а) 0,045кг
б) 4,5кг
в) 45кг
г) 450кг
5. (За кожну відповідність 0,5 бала) Установити відповідність між виразами( 1-4) і їх значеннями (А-Д).
 1 3,45∙0,03 а  3 
21,25∙3∙0,8 б 78
37,8:0,01в 0,1035
448,768:0,16г304,8
д780
6. ( 1 бал ) Знайти площу прямокутника, сторони якого 3,8см і 4,6см. 
7. ( 1 бал) Розв’язати рівняння: 6х-11,4=3,48.
8. ( 2 бали) Обчислити: 1,35: (10-9,82)-1:2,5.
9. ( 2 бали) Вітя став доганяти Таню, коли між ними була відстань 1,56км. Вітя біг зі швидкістю 8,5км/год, а Таня йшла з швидкістю 3,3км/год. Через скільки Вітя дожене Таню?
10. ( 2 бали) В квартирі,де живе Тарас встановлено лічильники холодної і гарячої води. 1 січня лічильник холодної води показував 105м3, а гарячої  112 м3. 1 лютого лічильник холодної води показував 109м3, гарячої - 117 м3. Ціна 1м3 холодної води 6грн 30 коп, а гарячої 15 грн 20 коп. Скільки має заплатити Тарас за січень? Відповідь дати в грн.


Немає коментарів:

Дописати коментар